Novinky

Katalóg W.Schillig

18.02.2016

In-ELIS přebírá zastoupení a distribuci německého výrobce sedacích souprav W.SCHILLIG. Firma W.SCHILLIG vznikla v roce 1949 a dnes se řadí k popředním, mezinárodně aktivním výrobcům čalouněného nábytku v Evropě. 1300 zaměstnanců ve čtyřech továrnách vyrábí dokonale řemeslně zpracovaný čalouněný nábytek s výjímečným komfortem.
Charakteristikou sedacích souprav, pohovek a křesel W.SCHILLIG je nadčasový design, prvotřídní zpracování a nejlepší použité materiály. Věříme, že se i za naší pomoci dostanou výrobky tohoto skvělého výrobce do povědomí slovenských a českých zákazníků a budou ozdobou nejednoho domova.

Prejisť na katalóg W.Schillig

Více

NOVINKY

18.02.2016

Naša spoločnosť už vyše 13 rokov predáva značkové sedacie súpravy od renomovaných výrobcov. Máme bohaté skúsenosti s požiadavkami zákazníkov na tvar, kvalitu a prevedenie tohto typu nábytku. Vieme čo musí sedačka spĺňať a vieme čoho sa pri výrobe vyvarovať. Chceme ponúknuť vlastnú víziu a do nej zakomponovať všetko čo vieme. Aby sme to mohli uskutočniť, vybrali sme si podľa prísnych kritérií menšiu manufaktúru, ktorá vie naše požiadavky splniť.

Dôraz sme dali na komfort, dlhú životnosť, exkluzívne tvary a veľmi prísnu úroveň remeselného spracovania a použitých materiálov.

Predstavujeme Vám novú kolekciu nabytku : CONSEPTO – enjoy the comfort

Více

DOPORUČENÝ PREDAJCA v SR

18.02.2016
in-ELIS doporučuje vybraných predajcov.

Pre Vašu lepšiu orientáciu zavádzame nový systém rozdelenia našich predajcov.
Více

in-Elis

in-Elis SK, s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno

Slovenská republika

Tel.: +421 35 77 33 390
E-mail: info@inelis.sk

© 2016 in-Elis SK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Developed by Mr.Code, designed by Podkonicky.sk