> Jedálenské lavice

Jedálenské lavice Jedálenské lavice Jedálenské lavice vyrobené z najkvalitnejších materiálov v rôznych farbách a prevedeniach skrášlia a zpríjemnia Vaše jedálenské, ale aj obytné priestory. V ponuke nájdete lavice v klasickom alebo rohovom prevední, samozrejme je možnosť vlastnej zostavy. Naše jedálenske lavice predstavujú nové trendy v zariadovaní jedálenských a obývacích priestorov. V zľadenej farebnej kombinácií so sedacou súpravou a kreslami vytvárajú dokonalý vzhľad obytného priestoru.

 

1 - 2 / 2
1
rss
1 - 2 / 2
1
>
<

Zuzana Nováková, Maxell

21.04.2015

Zuzana Nováková Objednaná sedacia súprava je nádherná, luxusná, pohodlná a sme s ňou nadmieru spokojní. Touto cestou by sme sa radi poďakovali Vašej spoločnosti za perfektný prístup. Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou. Ďakujem.

Zuzana Nováková, Maxell

Objednaná sedacia súprava je nádherná

21.04.2015

Zuzana NovákováObjednaná sedacia súprava je nádherná, luxusná, pohodlná a sme s ňou nadmieru spokojní. Touto cestou by sme sa radi poďakovali Vašej spoločnosti za perfektný prístup. Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou. Ďakujem.

Zuzana Nováková, Maxell

in-Elis

in-Elis SK, s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno

Slovenská republika

Tel.: +421 35 77 33 390
E-mail: info@inelis.sk

Kontakt

© 2016 - 2017 in-Elis SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk