Divaa

DivaaDivaa

Obrázky produktu Divaa


Meno:
E-mail:
Správa:

Ceny zostavy na hlavnom obrázku

2-sed NL65 + 2-sed NL75
Rozmer 193 cm + 213 cm
Cena textil od 3 904 eurvrátane všetkých funkcií a DPH
Cena koža od 5 023 eurvrátane všetkých funkcií a DPH

Možné varianty sedačiek Divaa

Popis Divaa

Túto sedačku je možné vidieť
Predajňa Adresa

Celkový tvar, ktorému dominujú netradične tvarované podrúčky a chrbtové opierky nabáda k sadnutiu. Ako keby sme si sadli do dlane, hovoria naši zákazníci. Na masívnych sedákoch už na prvý pohľad vidieť že tu sa materiálom nešetrilo. Sedáky tvorí jadro s bonelovými pružinami. Pod sedákmi sa nachádzajú vlnovcové pružiny. Táto kombinácia zaručuje extrémnu trvácnosť celej sedacej súpravy. Z komfortných funkcií treba vyzdvihnúť polohovanie podrúčiek, ktorých mechanizmus umožňuje plynulé nastavovanie. Chrbtové opierky je možné posúvať a meniť tak hĺbku sedákov z 58 cm na úctyhodných 78 cm. Na takejto ploche si pohodlne poležíte a príležitostne prespíte. Pre maximálny komfort je možné objednať polohovanie do opierky hlavy. Zákazník má na výber 4 typy nožičiek, ktoré môžu mať rôznu výšku. Výška sedu môže byť 44 cm alebo 46 cm. Samozrejmosťou je možnosť výberu kontrastného šitia.

Divaa má v ponuke 19 prvkov na vyskladanie rôznych zostáv a dá sa objednať v koženom aj textilnom prevedení. Výrobca má v ponuke 8 cenových kategórií kože a 14 kategórií textilu. Za príplatok je možné objednať rozklad.V prípade otázok
nás neváhajte kontaktovať.
+421 35 77 33 390 po - pi 9 - 18 hod., so 9 - 13 hod.
>
<

Poďakovanie, Tvrdošovce

02.02.2018

Zuzka a Feri TvrdošovceSedačka dnes došla, sme nadmieru spokojní. Ešte aj našu predstavu prekonala. Je nádherná, pohodlná, presne akú sme chceli. Ďakujeme firme inElis.
Ps: Ďakujeme aj šoférovi bol veľmi ochotný a nápomocný.

Zuzka a Feri Tvrdošovce

Poďakovanie, Komárno

18.12.2017

Erik , KomárnoRád by som sa aj touto cestou poďakoval firme in-Elis za pomoc a radu pri výbere a konfigurácií koženej sedačky podľa našich predstáv. Sedačka nám prišla v sľúbenom termíne a sme s ňou nadmieru spokojní. Jej zloženie bolo veľmi jednoduché a pokiaľ sa ani vy neviete rozhodnúť pri výbere určite Vám odporúčam navštíviť predajne in-Elis.

Erik , Komárno

Poďakovanie

11.09.2017

Zuzana NovákováChcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásnu sedačku, som veľmi spokojná.

S pozdravom, Viera, Humenné

Rohová lavica

05.09.2017

Alžbeta, HrabušiceRohová lavica, ktorú sme si od Vás objednali je nadčasová a sme s ňou veľmi spokojní. Vyzerá naozaj luxusne, je pohodlná a nenáročná na údržbu. Ďakujeme aj za ľudský a profesionálny prístup pri kúpe.

Alžbeta, Hrabušice

Zuzana Nováková, Maxell

21.04.2015

Zuzana Nováková Objednaná sedacia súprava je nádherná, luxusná, pohodlná a sme s ňou nadmieru spokojní. Touto cestou by sme sa radi poďakovali Vašej spoločnosti za perfektný prístup. Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou. Ďakujem.

Zuzana Nováková, Maxell

Objednaná sedacia súprava je nádherná

21.04.2015

Zuzana NovákováObjednaná sedacia súprava je nádherná, luxusná, pohodlná a sme s ňou nadmieru spokojní. Touto cestou by sme sa radi poďakovali Vašej spoločnosti za perfektný prístup. Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou. Ďakujem.

Zuzana Nováková, Maxell

in-Elis

in-Elis SK, s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno

Slovenská republika

Tel.: +421 35 77 33 390
E-mail: info@inelis.sk

Kontakt

© 2016 - 2018 in-Elis SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x