Bronco

BroncoBronco

Meno:
E-mail:
Správa:

Ceny zostavy na hlavnom obrázku

kreslo + 2-sed + 3-sed
Rozmer 101 cm + 163 cm + 222 cm
Cena textil od 1 387 eur(celočalúnená)+ príplatok za polohovanie358 eur/ks manuálne+ príplatok za polohovanie598 eur/ks elektrické
Cena koža od 2 865 eur(celokožená)+ príplatok za polohovanie358 eur/ks manuálne+ príplatok za polohovanie598 eur/ks elektrické

Možné varianty sedačiek Bronco

Cenník Bronco Cenník Bronco Popis Bronco Popis Bronco

Túto sedačku je možné vidieť
Predajňa Adresa

Bronco poteší hlavne zákazníkov, ktorí hľadajú sedaciu súpravu s vysokou výškou sedu 48 cm. Oproti štandardom ( 41 – 45 cm ) je to značné navýšenie. Hĺbka sedákov 57 cm zabezpečí dokonalé sedenie s pohodlným opretím. V každej opierke chrbta je automaticky polohovanie, mastaviteľné do rôznych uhlov. Bronko je určené pre zákazníka, ktorý nerieši rozklad a úložný priestor ale potrebuje sedačku, ktorá poskytuje maximálny komfort sedenie. Z toho dôvodu je možné objednáť do každého sedáku manuálne alebo elektrické polohovanie. Pri polohovaní sa hĺbka sedu zvýši z 57 cm na 103 cm a zároveň sa dá sklopiť aj chrbtová opierka. ( viď popis produktu )

Model Bronco sa môže objednávať v textilnom aj koženom prevedení.V prípade otázok
nás neváhajte kontaktovať.
+421 35 77 33 390 po - pi 9 - 18 hod., so 9 - 13 hod.
>
<

Poďakovanie, Tvrdošovce

02.02.2018

Zuzka a Feri TvrdošovceSedačka dnes došla, sme nadmieru spokojní. Ešte aj našu predstavu prekonala. Je nádherná, pohodlná, presne akú sme chceli. Ďakujeme firme inElis.
Ps: Ďakujeme aj šoférovi bol veľmi ochotný a nápomocný.

Zuzka a Feri Tvrdošovce

Poďakovanie, Komárno

18.12.2017

Erik , KomárnoRád by som sa aj touto cestou poďakoval firme in-Elis za pomoc a radu pri výbere a konfigurácií koženej sedačky podľa našich predstáv. Sedačka nám prišla v sľúbenom termíne a sme s ňou nadmieru spokojní. Jej zloženie bolo veľmi jednoduché a pokiaľ sa ani vy neviete rozhodnúť pri výbere určite Vám odporúčam navštíviť predajne in-Elis.

Erik , Komárno

Poďakovanie

11.09.2017

Zuzana NovákováChcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásnu sedačku, som veľmi spokojná.

S pozdravom, Viera, Humenné

Rohová lavica

05.09.2017

Alžbeta, HrabušiceRohová lavica, ktorú sme si od Vás objednali je nadčasová a sme s ňou veľmi spokojní. Vyzerá naozaj luxusne, je pohodlná a nenáročná na údržbu. Ďakujeme aj za ľudský a profesionálny prístup pri kúpe.

Alžbeta, Hrabušice

Zuzana Nováková, Maxell

21.04.2015

Zuzana Nováková Objednaná sedacia súprava je nádherná, luxusná, pohodlná a sme s ňou nadmieru spokojní. Touto cestou by sme sa radi poďakovali Vašej spoločnosti za perfektný prístup. Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou. Ďakujem.

Zuzana Nováková, Maxell

Objednaná sedacia súprava je nádherná

21.04.2015

Zuzana NovákováObjednaná sedacia súprava je nádherná, luxusná, pohodlná a sme s ňou nadmieru spokojní. Touto cestou by sme sa radi poďakovali Vašej spoločnosti za perfektný prístup. Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou. Ďakujem.

Zuzana Nováková, Maxell

in-Elis

in-Elis SK, s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno

Slovenská republika

Tel.: +421 35 77 33 390
E-mail: info@inelis.sk

Kontakt

© 2016 - 2018 in-Elis SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x