Amore

AmoreAmore

Obrázky produktu Amore


Meno:
E-mail:
Správa:

Ceny zostavy na hlavnom obrázku

2-sed NF + 3-sed PF
Rozmer 198 cm 228 cm
Cena textil od 3 582 eurvrátane funkcií a DPH
Cena koža od 5 140 eurvrátane funkcií a DPH

Možné varianty sedačiek AMORE

POPIS AMORE

Túto sedačku je možné vidieť
Predajňa Adresa

Sedacia súprava typického nemeckého dizajnu. Už na prvý pohľad je vidieť kvalitné prevedenie, konzervatívnejší tvar a funkčnosť. Výrobca sa pri tomto modely sústredil na ideálne rozmery pre ideálne použitie. Hĺbka sedákov je 58 cm. Zaručuje perfektné sedenie s podporou stehien. Výška sedu môže byť v závislosti od výšky zvolených nožičiek 42 cm alebo 45cm. Nastaviteľné podrúčky sú automaticky u každého elementu označeného písmenom F bez príplatku. Výška chrbtovej opierky sa dá pomocou funkcie zvýšiť o 11 cm pre pohodlné opretie hlavy. Celková výška sedačky sa v tom prípade zvýši z 82 cm na 93 cm. Výbornou príplatkovou funkciou je ručné zväčšenie hĺbky sedákov, ktoré umožňuje príležitostné spanie. Jednoduchým pohybom predĺžime hĺbku sedákov o 16 cm. Na výber sú 3 typy taburetov.

Amore má v ponuke 40 prvkov na vyskladanie rôznych zostáv a dá sa objednať v koženom aj textilnom prevedení. Výrobca má v ponuke 8 cenových kategórií kože a 14 kategórií textilu. Za príplatok je možné objednať rozklad.V prípade otázok
nás neváhajte kontaktovať.
+421 35 77 33 390 po - pi 9 - 18 hod., so 9 - 13 hod.
>
<

Sedačka dorazila v poriadku

03.06.2019

Zuzana NovákováSedačka dorazila v poriadku a presne podľa predstáv.

Tomáš, Košice

Sme veľmi spokojní

03.06.2019

Zuzana NovákováSme veľmi spokojní, stoličky sú pekné a pohodlné. Svojim dizajnom príjemne oživia každý interiér - moderný aj klasický.

Jarmila, Buková

Poďakovanie, Tvrdošovce

02.02.2018

Zuzka a Feri TvrdošovceSedačka dnes došla, sme nadmieru spokojní. Ešte aj našu predstavu prekonala. Je nádherná, pohodlná, presne akú sme chceli. Ďakujeme firme inElis.
Ps: Ďakujeme aj šoférovi bol veľmi ochotný a nápomocný.

Zuzka a Feri Tvrdošovce

Poďakovanie, Komárno

18.12.2017

Erik , KomárnoRád by som sa aj touto cestou poďakoval firme in-Elis za pomoc a radu pri výbere a konfigurácií koženej sedačky podľa našich predstáv. Sedačka nám prišla v sľúbenom termíne a sme s ňou nadmieru spokojní. Jej zloženie bolo veľmi jednoduché a pokiaľ sa ani vy neviete rozhodnúť pri výbere určite Vám odporúčam navštíviť predajne in-Elis.

Erik , Komárno

Poďakovanie

11.09.2017

Zuzana NovákováChcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásnu sedačku, som veľmi spokojná.

S pozdravom, Viera, Humenné

Rohová lavica

05.09.2017

Alžbeta, HrabušiceRohová lavica, ktorú sme si od Vás objednali je nadčasová a sme s ňou veľmi spokojní. Vyzerá naozaj luxusne, je pohodlná a nenáročná na údržbu. Ďakujeme aj za ľudský a profesionálny prístup pri kúpe.

Alžbeta, Hrabušice

Zuzana Nováková, Maxell

21.04.2015

Zuzana Nováková Objednaná sedacia súprava je nádherná, luxusná, pohodlná a sme s ňou nadmieru spokojní. Touto cestou by sme sa radi poďakovali Vašej spoločnosti za perfektný prístup. Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou. Ďakujem.

Zuzana Nováková, Maxell

in-Elis

in-Elis SK, s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno

Slovenská republika

Tel.: +421 35 77 33 390
E-mail: info@inelis.sk

Kontakt

© 2016 - 2018 in-Elis SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x