Čo ponúkame?

Naša ponuka zahŕňa sedacie súpravy rôznych štýlov a tvarov.

Klasické sedacie súpravy potešia ľudí so zmyslom pre funkčnosť a variabilitu, milovníkov retra prekvapíme okrem sedačky aj samostatnými kreslami a stoličkami. Dynamickí zákazníci určite uprednostia moderné a designové sedacíe súpravy od popredných európskych designerov ako napr. Edgar Reuter, Bernard Masson, Jan Armgard.

Vysnívané sedačky alebo stoličky Vám dodáme v rôznych poťahoch.

Z kožených poťahov v rôznej kvalite a farebnom prevedení treba upozorniť na výberové kože s označením LongLife, ktoré sú vo finálnej fáze výroby ošetrené systémom Anti-aging. Tieto kože s "protistarnúcou" zložkou sa vyznačujú ľahkou údržbou, dlhotrvajúcou hebkosťou a intenzitou farebného odtieňa. Záruka 5 rokov len zvyšuje obľúbenosť týchto koží.

Pre zákazníkov, ktorí z rôznych dôvodov uprednostňujú textilné poťahy máme v ponuke revolučný materiál NovaLife. Je to hi-tec poťah, pri výrobe ktorého boli vyvinuté nové technológie. NovaLife predstavuje komplex vlastností, ktoré z neho robia najlepší textil na svete! Všetky nečistoty, vrátane gulôčkového pera, fixiek, červeného vína, krému na topánky vyčistíte len čistou vodou! Testovaná oderuodolnosť niekoľkonásobne prevyšuje aj tie najkvalitnejšie nábytkárske textílie. 90 000 otáčok martindale v oderových testoch presvedčí aj toho najväčšieho skeptika. Povrch, pripomínajúci jemnú brúsenú kožu a záruka 5 rokov robia NovaLife príťažlivým pre rodiny s deťmi, rodinnými miláčikmi a obstoja aj vo vysokonamáhaných interiéroch.

 

Zastúpenie viacerých závodov toho istého konzorcia nám umožňuje chápať obytný interiér ako celok. K sedacej súprave je pre nás samozrejmosťou ponúknuť stoličky, relaxačné a masážne kreslá v identickom poťahu a morení prípadných drevených častí.

in-Elis

in-Elis SK, s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno

Slovenská republika

Tel.: +421 35 77 33 390
E-mail: info@inelis.sk

Kontakt

© 2016 - 2018 in-Elis SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x