Nové trendy

Sedacia súprava je  pri súčasnom životnom štýle jedným z najdôležitejších prvkov obytného interiéru. Zvyšujúce sa nároky zákazníkov nútia výrobcov k neustálemu napredovaniu a vývoju nových technológií výroby. Veľký dôraz sa kladie nielen na tvar ale aj na komfort, kvalitu použitých materiálov, životnosť a cenu konečného produktu. Vývoj nových modelov je zložitý proces spojenia myšlienky, najmodernejšej technológie, kvalitného materiálu a remeselnej zručnosti. V tejto rubrike by sme Vám radi predstavili najnovšie trendy vo výrobe sedacích súprav.

NovalifeRevolučný materiál NOVALIFE®...jednoducho najlepšia látka!

Novalife® je značka, registrovaná spoločnosťou Steinhoff Germany GmbH. Na jednotlivé trhy sa môže dostať výlučne prostredníctvom poverených distribútorov. Novalife® Vás presvedčí a nadchne. Spolu s ním prichádza do Vašich domácností najnovšia inovácia vo vývoji tkanín. Dlhé roky intenzívneho vývoja umožnili vznik tejto látky, ktorá v sebe kombinuje úžasnú mäkkosť, praktické vlastnosti kože a vysokú odolnosť. Novalife® je prvý textil, ktorý sa svojou štruktúrou podobá koži, na dotyk pripomína jemný hodváb a jej povrch je taký odolný, že žiadne škvrny nemajú šancu. Stačí len čistá voda jemná handra a všetky nečistoty pôjdu preč takmer samy.

Povrchové vlastnosti nezabezpečuje len povrchová úprava ale špeciálne pretkanie Hightech – vlákien, ktoré jednoducho nevpustia nečistoty do hĺbky. Pri vývoji tohoto materiálu boli vyvinuté úplne nové stroje a technologické postupy. Kládol sa aj veľký dôraz na to, aby novovytvorené vlákna poskytovali prvotriedny komfort, mäkkosť, prítulnosť, prirodzený lesk a dotykovú hrejivosť. Extrémna hustota vláken zabezpečuje vysokú pevnosť a oderuodolnosť.

Tento revolučný materiál Vám prináša nasledujúce vlastnosti a výhody:

 • Mäkkosť
 • Kožu pripomínajúci povrch
 • Príjemnú hrejivosť
 • Priepustnosť vzduchu
 • Ekologickú nezávadnosť
 • Stálofarebnosť
 • Stálosť na svetle
 • Neporovnateľnú pevnosť
 • Oderuodolnosť až 90 000 ot. Martindale
 • Ľahkú a rýchlu údržbu
 • Jednoduché a ekologicky nezávadné čistenie len čistou vodou
 • Veľké množstvo moderných odtieňov
 • Možnosť použitia na všetkých modeloch z našej ponuky
 • Záruka 5 rokov na ľahkú údržbu a stálosť na svetle.
NovalifeNovalife ® vďaka týmto vlastnostiam odolá aj činorodému pôsobeniu malých detí. Veď z neho poľahky odstránite škvrny spôsobené fixkou, guľôčkovým perom, vyliate kakao, čokoládu, odkvapnutý kečup, lekvár alebo polievku. Znečistenie len zotriete obrúskom a škvrnu vyčistíte čistou vodou a jemnou handrou.
NovalifeDomáce oslavy už nemusia byť postrachom Vašej sedačky. Hightech - vlákno ju ochráni pred rozliatym červeným vínom, likérom, rúžom či krémom na topánky.
NovalifeDomáci miláčikovia už môžu spolu s Vami tráviť chvíle oddychu. Z extrémne pretkaného vlákna rýchlo odstránite vypadané chĺpky, ktoré nemajú šancu sa zavŕtať pod poťah. Odtlačky túlavých labiek jednoducho zotriete mokrou handrou a prípadné pachy sa odvetrajú vďaka vysokej priepustnosti vzduchu.
NovalifePri čistení používajte vždy len čistú vodu! Navlhčite čistú handru alebo nalejte vodu na škvrnu a jemným trením bude nečistota z pórov odstránená. Nepoužívajte žiadne odstraňovače škvŕn. Ich použitím by zanikla Vaša 5 ročná záruka!

Materiál neinpregnujte a nenanášajte naň žiadne chemické produkty! Novalife® je látka, ktorá má vysokú odolnosť. Je vyvinutá pre domácnosti a chráni sedacie súpravy pred znečistením ktoré je v domácnostiach obvyklé.

Aj keď je Novalife ® v súčasnosti najlepším textilom, existujú vplyvy, ktoré ho môžu trvalo poškodiť. Jedná sa o poškodenie vzniknuté úmyselným alebo nesprávnym jednaním, stykom s textíliami s nedostatočnou farebnou stálosťou a farbivami, škody spáchané teplom a otvoreným ohňom, žieravinami, domácimi zvieratami, impregnačnými prostriedkami, lakmi na nechty, odlakovačmi. Znehodnocujúco tiež pôsobia šťavy z ovocia a moč.

Dúfame, že sa nám podarilo odovzdať Vám aspoň základné informácie o tomto revolučnom textile a Novalife® sa stane súčasťou vášho domova.

Novalife® je registrovaná značka spoločnosti Steinhoff Germany GmbH a ako originál môže byť používaný len na výrobkoch konzorcia Steinhoff. Textílie s podobnou optikou, ponúkané inými výrobcami nemajú ani zďaleka rovnaké vlastnosti a kvalitu ako Novalife®. Originálny poťah Novalife® je označený emblémom a poskytuje sa naň záruka 5 rokov.

Distribútor a partner konzorcia Steinhoff pre Slovenskú republiku:

in – ELIS SK s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno
Tel :035 77 333 90
info@inelis.sk
www.inelis.sk

in-Elis

in-Elis SK, s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno

Slovenská republika

Tel.: +421 35 77 33 390
E-mail: info@inelis.sk

Kontakt

© 2016 - 2018 in-Elis SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x