BLOG

Sedacia súprava – Ako si správne vybrať 1.

14.12.2018

Sedacia súprava – Ako si správne vybrať 1.Viac, ako kedykoľvek predtým, chce dnes spotrebiteľ spoľahlivý výrobok, pri ktorom pozná všetky zložky a aj miesto výroby. Platí to najmä pri výrobkoch, ktoré sa dostávajú do bezprostredného kontaktu s našim telom a dlhodobo žijeme v ich tesnej blízkosti. V dnešnej dobe sme doslova zavalení predmetmi pochybného pôvodu s neznámym zložením. Nevieme ani odhadnúť, aký vplyv bude mať na náš organizmus napríklad určitá chemická zložka, použitá pri výrobe našej sedacej súpravy. Normy na zdravotnú nezávadnosť sa líšia v každej krajine a sú štáty, kde sa im dá ľahko vyhýbať. Veľmi dobre si pamätám obdobie, keď každý výrobok, dovezený na náš trh podliehal certifikácii v špecializovaných skúšobniach. Tu sa kontrolovala kvalita, zloženie, použité materiály a zdravotná nezávadnosť. Dnes je možné dostať do obehu takmer akýkoľvek výrobok od akéhokoľvek výrobcu. Aj keď naše zákony presne stanovujú, za akých podmienok a s akými certifikátmi sa môže výrobok predávať, kontrola je veľmi obtiažna a zachytí cca 1 z 10 prípadov.

Viac

Aký poťah zvoliť na sedaciu súpravu.

11.12.2018

Aký poťah zvoliť na sedaciu súpravu.Sedacie súpravy predávam už viac ako 18 rokov. Za toto obdobie som sa stretol s veľkým množstvom zákazníkov, ktorí riešili dilemu ohľadne poťahu svojej novej sedacej súpravy.

Textil, koženka, eko koža alebo pravá koža ?

Viac

Popredný taliansky výrobca v našej ponuke

31.05.2016

Významný taliansky výrobca ALPA Salotti sa rozhodol pre intenzívny vstup na náš trh. Sme poctení, že si ako partnera pre distribúciu a predaj vybral práve našu spoločnosť.

ALPA Salotti oslavuje v tomto roku 60. výročie založenia. Založil ju v roku 1956 Rocco Ferri, ktorý bol priekopníkom vo výrobe a predaji sedacích súprav v Taliansku. Svoje Know-how odovzdal nasledujúcim generáciám, ktoré ešte urýchlili budovanie značky. Každý výrobok je vyrobený ručne a podrobený prísnej kontrole. Výnimočná remeselná tradícia, použitie ušľachtilých talianskych koží a vysoko kvalitných tkanín sa spolu hrdo hlásia k značke MADE IN ITALY. Kvalitu výrobkov oceníte najmä na vlastné oči a dotykom.

Špeciálna kolekcia ANTONIO FERRI dostala názov po súčasnom majiteľovi a synovi zakladateľa. Je určená pre zákazníkov, ktorí chcú vlastniť jedinečný kus nábytku s vysokou estetickou a kvalitatívnou hodnotou.

Prvú kolekciu predstavíme 16.6.2016 na našej domácej výstave a na jeseň bude súčasťou našich expozícií.

Viac

Výhradné zastúpenie W.Schillig pre Českú a Slovenskú republiku

18.02.2016

In-ELIS preberá zastúpenie a distribúciu nemeckého výrobcu sedacích súprav W.SCHILLIG. Firma W.SCHILLIG vznikla v roku 1949 a dnes sa radí k popredným, medzinárodne aktívnym výrobcom čalúneného nábytku v Európe. 1300 zamestnancov v štyroch továrňach vyrába dokonale remeselne spracovaný čalúnený nábytok s výnimočným komfortom.
Charakteristikou sedacích súprav, pohoviek a kresiel W.SCHILLIG je nadčasový design, prvotriedne spracovanie a najlepšie použité materiály. Veríme, že sa aj za našej pomoci dostanú výrobky tohto skvelého výrobcu do povedomia Slovenských a Českých zákazníkov a budú ozdobou nejedného domova.

Prejisť na katalóg W.Schillig

Viac

NOVINKY

26.10.2015

Naša spoločnosť už vyše 13 rokov predáva značkové sedacie súpravy od renomovaných výrobcov. Máme bohaté skúsenosti s požiadavkami zákazníkov na tvar, kvalitu a prevedenie tohto typu nábytku. Vieme čo musí sedačka spĺňať a vieme čoho sa pri výrobe vyvarovať. Chceme ponúknuť vlastnú víziu a do nej zakomponovať všetko čo vieme. Aby sme to mohli uskutočniť, vybrali sme si podľa prísnych kritérií menšiu manufaktúru, ktorá vie naše požiadavky splniť.

Dôraz sme dali na komfort, dlhú životnosť, exkluzívne tvary a veľmi prísnu úroveň remeselného spracovania a použitých materiálov.

Predstavujeme Vám novú kolekciu nabytku : CONSEPTO – enjoy the comfort

Viac
>
<

Sedačka dorazila v poriadku

03.06.2019

Zuzana NovákováSedačka dorazila v poriadku a presne podľa predstáv.

Tomáš, Košice

Sme veľmi spokojní

03.06.2019

Zuzana NovákováSme veľmi spokojní, stoličky sú pekné a pohodlné. Svojim dizajnom príjemne oživia každý interiér - moderný aj klasický.

Jarmila, Buková

Poďakovanie, Tvrdošovce

02.02.2018

Zuzka a Feri TvrdošovceSedačka dnes došla, sme nadmieru spokojní. Ešte aj našu predstavu prekonala. Je nádherná, pohodlná, presne akú sme chceli. Ďakujeme firme inElis.
Ps: Ďakujeme aj šoférovi bol veľmi ochotný a nápomocný.

Zuzka a Feri Tvrdošovce

Poďakovanie, Komárno

18.12.2017

Erik , KomárnoRád by som sa aj touto cestou poďakoval firme in-Elis za pomoc a radu pri výbere a konfigurácií koženej sedačky podľa našich predstáv. Sedačka nám prišla v sľúbenom termíne a sme s ňou nadmieru spokojní. Jej zloženie bolo veľmi jednoduché a pokiaľ sa ani vy neviete rozhodnúť pri výbere určite Vám odporúčam navštíviť predajne in-Elis.

Erik , Komárno

Poďakovanie

11.09.2017

Zuzana NovákováChcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásnu sedačku, som veľmi spokojná.

S pozdravom, Viera, Humenné

Rohová lavica

05.09.2017

Alžbeta, HrabušiceRohová lavica, ktorú sme si od Vás objednali je nadčasová a sme s ňou veľmi spokojní. Vyzerá naozaj luxusne, je pohodlná a nenáročná na údržbu. Ďakujeme aj za ľudský a profesionálny prístup pri kúpe.

Alžbeta, Hrabušice

Zuzana Nováková, Maxell

21.04.2015

Zuzana Nováková Objednaná sedacia súprava je nádherná, luxusná, pohodlná a sme s ňou nadmieru spokojní. Touto cestou by sme sa radi poďakovali Vašej spoločnosti za perfektný prístup. Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou. Ďakujem.

Zuzana Nováková, Maxell

in-Elis

in-Elis SK, s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno

Slovenská republika

Tel.: +421 35 77 33 390
E-mail: info@inelis.sk

Kontakt

© 2016 - 2018 in-Elis SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x