O nás

Srdečne Vás vítame na stránkach našej prezentácie, ktorej hlavným mottom je individualita v každom detaile.
Vieme, že individualita každého nášho zákazníka spočíva v rôznom životnom štýle, osobnosti, nárokoch na formu, funkčnosť a kvalitu vecí,
ktoré ho obklopujú. Dokonalosť sa dá dosiahnuť len podriadením každého detailu Vašim požiadavkám.


Individualita a detail sú pojmy, ktoré nás už roky motivujú pri výbere nábytku do našej ponuky. Poprední svetoví výrobcovia, ktorých exkluzívne zastupujeme na
území Českej a Slovenskej republiky sa vyznačujú nielen mnohoročnou tradíciou, ale aj vysokou kvalitou remeselného spracovania. Najmodernejšie technológie,
kvalitné materiály a tím špičkových dizajnérov sú zárukou toho, že sa do Vášho domova dostane originálny kus nábytku s vysokou úžitkovou a estetickou hodnotou.

Mnoho zákazníkov už žije v obklopení našich výrobkov. Sú to všetko jedineční ľudia s rôznymi nárokmi na tvar, použitý materiál, farebné prevedenie a samozrejme
aj na spracovanie. Niečo však majú všetci spoločné. Milujú svoju prácu a ich domov je oázou pokoja a harmónie. Radi by sme tento harmonický životný štýl
odovzdali aj Vášmu domovu a pomohli tak vytvoriť z neho útočisko pred ruchom okolitého sveta.

 

Podpis

Ing. Štefan Csontos

 

Podpis

 

Design + Moderna

Minimalistický design nie je synonymom pre chladnú interiérovú architektúru. V prípade odborného a citlivého poňatia charakterizuje myšlienkovú a fyzickú čistotu. Podstatou bližšej špecifikácie je dosiahnutie funkčnej a estetickej harmónie použitím čo možno najmenšieho množstva prostriedkov.
Osobitosťou minimalizmu nie je postrádanie niečoho, ale vysoká kvalita materiálov a náročné prevedenie.
Charakterizovať slovo Moderna je veľmi obtiažne. Najjednoduchšie sa však dá opísať ako súhrn vlastností, ktoré zodpovedajú súčasným požiadavkám. Tvar, materiál a funkčnosť v sebe odzrkadľujú dnešnú dobu a jej vplyv na okolie.

 

>
<

Sedačka dorazila v poriadku

03.06.2019

Zuzana NovákováSedačka dorazila v poriadku a presne podľa predstáv.

Tomáš, Košice

Sme veľmi spokojní

03.06.2019

Zuzana NovákováSme veľmi spokojní, stoličky sú pekné a pohodlné. Svojim dizajnom príjemne oživia každý interiér - moderný aj klasický.

Jarmila, Buková

Poďakovanie, Tvrdošovce

02.02.2018

Zuzka a Feri TvrdošovceSedačka dnes došla, sme nadmieru spokojní. Ešte aj našu predstavu prekonala. Je nádherná, pohodlná, presne akú sme chceli. Ďakujeme firme inElis.
Ps: Ďakujeme aj šoférovi bol veľmi ochotný a nápomocný.

Zuzka a Feri Tvrdošovce

Poďakovanie, Komárno

18.12.2017

Erik , KomárnoRád by som sa aj touto cestou poďakoval firme in-Elis za pomoc a radu pri výbere a konfigurácií koženej sedačky podľa našich predstáv. Sedačka nám prišla v sľúbenom termíne a sme s ňou nadmieru spokojní. Jej zloženie bolo veľmi jednoduché a pokiaľ sa ani vy neviete rozhodnúť pri výbere určite Vám odporúčam navštíviť predajne in-Elis.

Erik , Komárno

Poďakovanie

11.09.2017

Zuzana NovákováChcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásnu sedačku, som veľmi spokojná.

S pozdravom, Viera, Humenné

Rohová lavica

05.09.2017

Alžbeta, HrabušiceRohová lavica, ktorú sme si od Vás objednali je nadčasová a sme s ňou veľmi spokojní. Vyzerá naozaj luxusne, je pohodlná a nenáročná na údržbu. Ďakujeme aj za ľudský a profesionálny prístup pri kúpe.

Alžbeta, Hrabušice

Zuzana Nováková, Maxell

21.04.2015

Zuzana Nováková Objednaná sedacia súprava je nádherná, luxusná, pohodlná a sme s ňou nadmieru spokojní. Touto cestou by sme sa radi poďakovali Vašej spoločnosti za perfektný prístup. Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou. Ďakujem.

Zuzana Nováková, Maxell

in-Elis

in-Elis SK, s.r.o.
Vnútorná okružná 45
945 01 Komárno

Slovenská republika

Tel.: +421 35 77 33 390
E-mail: info@inelis.sk

Kontakt

© 2016 - 2018 in-Elis SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Developed by MrCode.NET, designed by Podkonicky.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x